Sunday, 8 November 2009

Per Arberin

Arber, e gjeta ate kengetaren dhe po ta dedikoj ketu. E di qe do biesh ne dashuri si cdo njeri qe ka degjuar zerin e kesaj sirene, nimfe arabe...

2 comments:

zodiac taurus said...

hey thanks. kengetarja e Jade hehe ka rene gjysma kombit ne dashuri me ate. im feeling jealous. hmm shih i ke bere copy gadget tim dhe te kane dale kenget qe u kam vene. nese une i ndryshoj do te dalin te miat serish. keshtu qe gjej ne google box net gadget dhe beji copy atij kodit. me pas hap nje account tendin tek box.net
ok dita sapo ka filluar ketej. have a nice day too
a//

Ocean drift... said...

I will, thanks for the instructions :)

Btw, kush eshte tek fotoja jote? Is it Rurouni Kenshin? Duket si ai por sjam e sigurte lol